25.5.2022 - E - Satış Salonuna Gelen Toplam Ürün Sayısı: 0 Adet -Toplam Tonaj: 0 KG - 25.5.2022 Tarihli Günlük Bülten - Elektronik Satış Salonumuzda işlemler devam etmektedir.Satış sonunda bülten otomatik oluşacaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi KOÇ'un 14 Mayıs Çiftçiler Günü Mesajı

14.5.2020

14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonunun 1984 yılında almış olduğu bir kararla her yıl kutlanmaktadır.

Toprağa emeğini vererek, almış olduğu ürünlere ekonomik değer katan çiftçilerimizin gayret ve çabası kutsaldır.

Tarım ve hayvancılık üretiminin her kademesinde çalışıp emek veren çiftçilerimizin; üretim ve verimliliğin arttırılması, ürettikleri ürünlerin etkin  pazarlara ulaştırılması ve hak ettiği değeri bulması;  ülkemizin ve bölgemizin tarım ve hayvancılığının gelişmesinde ve ilerlemesinde yüksek öneme sahiptir. 

Ülkemizde tarıma ve hayvancılığına verilen önem ve değerin artırılmasını için Ilgın Ticaret Borsası olarak çalışmalarımıza devam ederek ;hayati ihtiyaçlarımızın temeli olan tarımsal üretimin her aşamasında emeği bulunan , tarlasında, bahçesinde, gece gündüz demeden çalışarak ailesine, evine ve ülkemize üretimle destek veren çiftçilerimizin, Dünya Çiftçiler Günü'nü kutlarım.

Lütfi KOÇ

Ilgın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı