25.5.2022 - E - Satış Salonuna Gelen Toplam Ürün Sayısı: 2 Adet -Toplam Tonaj: 9000 KG - 25.5.2022 Tarihli Günlük Bülten - Elektronik Satış Salonumuzda işlemler devam etmektedir.Satış sonunda bülten otomatik oluşacaktır.

Borsamız Elektronik Satış Salonu Hizmete Girdi

26.6.2019

Bölge üreticilerimiz ve esnaflarımızın alım satım işlemlerini daha hızlı ve modern bir altyapı ile gerçekleştirmesi için Borsamız tarafından elektronik satış salonu projesi hayata geçirildi
Üreticilerin ürünlerinin elektronik ortam da alım satımının yapıldığı ve en son teknoloji alt yapısının kullanıldığı elektronik satış salonu Borsamızda hizmet vermeye başladı.
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi KOÇ salonumuz hakkında bilgi vererek ,"Bölgemiz üreticilerinin ürünlerini daha modern ve teknolojik altyapı ile elektronik ortamda satmaları için ilgili projeyi hayata geçirdik. Elektronik Satış Salonumuzda bölge üreticisi ile daha fazla alıcının bir araya getirilmesi ile bölgedeki tarımsal faaliyetlerin arttırılması , elektronik satış sistemi ile satış işlemlerine güvenlik, hız ve standart getirerek ürünlerin reel fiyattan alınıp satılmasına imkan sağlanacaktır. Alıcı ve satıcının memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanarak bölge tarım ekonomisine ivme kazandırılması amaçlanmıştır.. Bu kapsam teknik alt yapıya sahip Konya ilçeleri arasında başka bir salonun olmadığını belirterek Yeni harman döneminde kullanılacak olan satış salonumuzun bölge üreticilerimize, esnaflarımıza ve Ilgın’ımıza hayırlı olmasını dileriz.dedi.