5.10.2022 - E - Satış Salonuna Gelen Toplam Ürün Sayısı: 0 Adet -Toplam Tonaj: 0 KG - 5.10.2022 Tarihli Günlük Bülten - Elektronik Satış Salonumuzda işlemler devam etmektedir.Satış sonunda bülten otomatik oluşacaktır.

Başkanın Mesajı

Lütfi KOÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

Ilgın Ticaret Borsası olarak; özellikle kuruluş tarihi 2001 yılından itibaren hızlı bir şekilde her alanda Borsamızın kalkınmasına, dolayısıyla hem ılgın’ımızın hem de Ülkemizin artı değerler kazanması çabası içerisinde oldu. Bu çabalarımızın neticesinde, her geçen yıl artan bir oranda işlem hacmimizi buna paralel olarak da gelirimizi yükseltti. 14 yılın genel bir değerlendirmesini sizlere sunarken. Geçmiş yıllardan bugüne kadar geçen sürede yapılan hizmetlerden de bahsederek, Ilgın’ımıza yakışır bir hizmet binasını bugünkü çağdaş görünümüne kavuşturma. Kantarın yedi gün yirmidört saat hizmet vermesi, Laboratuarımızda gelişmiş cihazların bulunması ve eğitimli personelin çalışması, Satış salonumuzun daha aktif olarak hizmet vermesi, ihale sistemini harman sezonuyla sınırlamayıp tüm bir yıla yayarak, her üreticimizin istediği zaman ihaleyle ürününü satılır hale getirilmesi, Hizmet için fiziki unsurların yanı sıra kaliteli bir sistemin, kalifiye personelin ve üyeleriyle sürekli iletişim içerisinde olan bir yönetimin gerekliliğinin farkında olarak; üyelerimizin istek ve önerilerine azami önem verdik. Personelimize, gerek gördüğümüz tüm eğitimleri vererek, işini seven ve işinin hakkını veren personelimizle hizmet çıtamızı her geçen gün yükselttik.

Borsamız 2008 yılında İso 9001 kalite yönetim sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti belgesini alarak hizmet kalitesini uluslararası standartlar la bütünleştirdi. Devamında  TS ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini, özellikle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin, Oda ve Borsalara vermiş olduğu Akredite belgesinide almış ve hizmet kalitesini artırmıştır. Şahsım, yönetim kurulundaki arkadaşlarım, meclisimiz ve çalışanlarımızla sizlere hizmete, dolayısıyla Ilgın’ımıza ve güzel Ülkemize faydalı olmaya çalışacağımıza ve güzel hizmetlere imza atacağımız inancını taşıyor. Her yılımızın bir önceki yıldan daha iyi olması duasıyla saygı ve sevgilerimi sunuyorum.