7/6/2023 - E - Satış Salonuna Gelen Toplam Ürün Sayısı: 1 Adet -Toplam Tonaj: 5000 KG - 7/6/2023 Tarihli Günlük Bülten - Elektronik Satış Salonumuzda işlemler devam etmektedir.Satış sonunda bülten otomatik oluşacaktır.

Başkanın Mesajı

Hacı Ahmet KOÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                     BAŞKAN YAZISI

Ilgın Ticaret Borsamız 2001 yılında kurulmuş olup bugüne kadar üyelerimizin ve ilçemizin kalkınmasına destek olmuştur.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemi, TSE ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon sistemine uygun akredite bir borsa olarak, son teknoloji laboratuvar, elektronik satış salonu ve 7/24 hizmet veren kantarı ile hem üyelerimize hem de bölge çiftçimize destek vermekteyiz.

Emek ve sermayenin değer kazandığı borsamızda gelecek nesillere iyi eserler bırakmak amacı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Küresel iklim değişikliği etkisi ile azalan yer altı ve yer üstü su kaynakları gibi etkenlere bağlı olarak yaşadığımız kurak dönemler nedeni ile ilçemizin kalkınmasında önemli yere sahip olan tarımın gelişmesi için çalışacağız.

Türkiye’de ortalama çiftçi yaşının 56 olduğu bir dönemde gelişen teknolojileri takip ederek akıllı tarımı etkin kullanan, eğitimli üretici portföyünü oluşturmak amacı ile gençlerimizi tarım ve hayvancılık alanlarının içerisinde tutarak gelişimimizde verimliliği ve devamlılığı sağlamak için çalışacağız.

Bu çalışmalarımızı yaparken her daim üyelerimiz ile istişarelerde bulunarak üyelerimizin görüş, öneri, talep ve destekleri ile çalışmalarımıza yön vereceğiz.

Gelişen teknolojileri ve bilimi araştırma güdüsü ile harmanlayarak her zaman yeniliğin öncüsü olmak için çalışacağız.

Şahsım, yönetim kurulumuz, meclis üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile üyelerimizin desteği, birlik ve beraberlik içerisinde ilçe ve ülke ekonomisine katkı sağlayacağız.

Hayırlı ve Bereketli kazançlar dileriz.

Saygı ve Sevgilerimizle,

Hacı Ahmet KOÇ

Yönetim Kurulu Başkanı